Strona > Narzędzia Skrawające > Narzędzia skrawające
Narzędzia skrawające

Wszystkie dostarczane przez Weldi produkty to wyselekcjonowane narzędzia najwyższej jakości, od wybranych producentów narzędzi specjalistycznych- liderów w swojej branży.

Kompleksowa oferta narzędzi skrawających pozwala na łatwy dostęp do szerokiej gamy asortymentu w jednym źródle dostawy.

Oferta podstawowych wierteł do metali w różnych wersjach uzupełniona jest asortymentem specjalistycznym, takim jak wiertła koronowe, pilniki obrotowe, wiertła stopniowe, pogłębiacze, otwornice bimetaliczne i węglikowe, program usuwania zadziorów, wykrojniki do blach itd. Wiertarki magnetyczne i ostrzałki do wierteł uzupełniają asortyment związany z wierceniem w metalach.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroko rozbudowany asortyment w zakresie gwintowników i narzynek.

Narzędzia skrawające dla budowlanki i wykończeniówki są kolejnym zakresem naszej oferty. Oferowane przez nas narzędzia to asortyment najwyższej klasy, produkowany w Niemczech, zdecydowanie jeden z najbardziej zaawansowanych technicznie liderów w branży. Do asortymentu należą min. podstawowe i specjalistyczne wiertła do betonu, wiertła sds, dłuta, wiertła do kamienia, wiertła do gresu, wiertła i koronki diamentowe, systemy głębokiego wiercenia.

Narzędzia skrawające na chwycie BIT umożliwiają sprawną pracę montażową jednym typem urządzenia.

Wiertła do drewna również jako osobna grupa narzędzi jest uzupełnieniem potrzeb użytkownika potrzebującego rozszerzyć swoje możliwości np. na budowie, czy na montażach. Jest to oferta dla cieśli, stolarzy i monterów.